Jak działamy

Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas i wskaż jakie prezenty Cię interesują z marek z którymi współpracujemy. Jeśli nie mamy danej marki w portfolio to nie ma problemu. Prawdopodobnie i tak będziemy mogli ją dla Ciebie zdobyć! Jeśli potrzebujesz sugestii, tym lepiej. Przedstawimy Ci szeroki wybór gotowych pakietów.

Zamówienie

Ustalimy z Tobą zakres wybranych zestawów, ich ilości i jeśli już współpracujemy z tą marką, przedstawimy potencjalne koszty. W przypadku innych marek, możesz liczyć na to, że specjalnie dla Ciebie wynegocjujemy nieosiągalne dla innych ceny.

Finalizacja

Przygotujemy produkty do wręczenia pakując je w robione na zamówienie eleganckie ( i chroniące zawartość) pudełka, jeśli chcesz mogą być elementem identyfikującym prezenty z twoją firma (branding, logo, tekst)

Wręczanie

Finalnym krokiem jest dostarczenie do wskazanego miejsca (np. imprezy firmowej) zamówionych i przygotowanych do wręczenia zestawów prezentowych.

Nasza strona korzysta z plików cookie, głównie z usług innych firm. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i / lub zgódź się na korzystanie z plików cookie.
Polityka prywatności