O nas

Kosmetyki

Oferta pakietów prezentowych dla firm i korporacji to nowość w naszej ofercie, która jest bezpośrednią odpowiedzią na zapytania, które regularnie dostajemy. Celem naszej firmy od wielu lat jest pogoń za pięknem. Dlatego mamy w naszej ofercie tak szeroki zakres marek kosmetycznych. Oferując najwyższej jakości asortyment najbardziej znanych marek premium na świecie jesteśmy pewni, że spowodujemy uśmiech na twarzy każdego obdarowanego pracownika.

Markowe produkty

Doświadczenie zdobyte przez 10 lat na rynku kosmetycznym pozwoliły nam zbudować rozległą sieć kontaktów wśród dystrybutorów nie tylko marek kosmetycznych, ale też innych luksusowych produktów na polskim rynku. Elektronika, zegarki, galanteria, okulary, akcesoria modowe i wiele innych. Wszystkie produkty renomowanych i znanych producentów. Na pewno zdobędą one dużo większe uznanie w oczach obdarowanych pracowników niż typowe firmowe gadżety „no name”. Jesteśmy też gotowi na otwieranie nowych kontaktów. Każda marka jest w naszym zasięgu. Nasze doświadczenie oraz know-how zapewnią, że będziemy w stanie zaoferować pożądane produkty w cenach nie osiągalnych na rynku.

Niezawodność

Każdego dnia pracy poświęcamy się, żeby nasze usługi były najwyższej jakości, a nasi klienci uznawali nas za niezawodnych. Zawsze patrzymy przed Siebie i jesteśmy gotowi na wszelkie wyzwania od naszych klientów.

Nasza strona korzysta z plików cookie, głównie z usług innych firm. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i / lub zgódź się na korzystanie z plików cookie.
Polityka prywatności